Nauka obsługi komputera - pomoc komputerowa Pogotowie Komputerowe Szczecin tel. 507 198 878 - Pogotowie Komputerowe Szczecin tel. 507 198 878 Naprawa komputerów i laptopów w Szczecinie

Przejdź do treści
KOMPUTEROWE
POGOTOWIE
Szczecin
  • Pomoc i naprawa komputerów u klienta
  • Projektowanie internetowych stron
  • Zdalna pomoc
  • Hosting
NAUKA OBSŁUGI KOMPUTERA

Zapraszam do zapoznania się z ofertą pogotowia komputerowego Szczecin, polegającej na nauce podstaw obsługi komputera PC dla dzieci i seniorów. W przystępny sposób i w miłej atmosferze uczę podstaw obsługi sprzętu komputerowego. Dzięki mojej pomocy komputerowej wiele osób korzysta w bezpieczny sposób z dobrodziejstw, jakie przynosi komputer oraz internet. Pokazuję jak obsługiwać system MS Windows, jak korzystać z elektronicznej poczty, wyszukiwać informacje w internecie czy komunikować się z innymi użytkownikami komputerów na całym świecie.

Nauka obsługi komputera to oferta skierowana przede wszystkim do osób starszych mieszkających w Szczecinie i ewentualnie jego okolic. Chcesz zdobywać wiedzę, poznawać nowych ludzi, grać i miło spędzać czas przed komputerem, nasze pogotowie komputerowe ułatwi i wyjaśni korzystanie z komputera. Przekonasz się jakie to łatwe, zapraszam do kontaktu z moją pomocą komputerową i ustalenie szczegółów.

Na zdobywanie wiedzy nigdy nie jest ani za późno ani za wcześnie. Zapraszam serdecznie.
Pogotowie Komputerowe Szczecin, tel. 507 198 878
Naprawa komputerów w obrębie Szczecina i jego okolic.
TAGI
_________________________________________________
pogotowie komputerowe
naprawa komputerów
regulamin
pomoc komputerowa
serwis komputerowy
naprawa Windowsa
tworzenie internetowych stron
instalacja windows
cennik
usuwanie wirusów
zdalna pomoc
pogotowie komputerowe Szczecin

Wróć do spisu treści