Zastrzeżenia cenowe Pogotowie Komputerowe Naprawa u Klienta Szczecin tel. 507 198 878 - Pogotowie Komputerowe Szczecin tel. 507 198 878 Naprawa u Klienta Naprawa komputerów i laptopów

Przejdź do treści
  • Komputerowe Pogotowie
  • Naprawa u Klienta
  • Szczecin i okolice
  • Zdalna pomoc
  • Projektowanie internetowych stron
  • Odzyskiwanie danych
  • Usuwanie wirusów
  • Hosting
ZASTRZEŻENIA - POGOTOWIE KOMPUTEROWE

ZASTRZEŻENIA CENOWE...
Przy złożonych naprawach pewność o poprawnie wykonaj usłudze mamy po jej wykonaniu i dokładnym przetestowaniu sprzętu. Ponadto większość napraw wiąże się z wymianą kosztownych komponentów BGA których demontaż w razie wycofania się klienta z naprawy jest kosztowny i pracochłonny. Dlatego wprowadziliśmy i stosujemy sprawdzone przez inne serwisy zasady napraw do kwot barierowych która np. w przypadku laptopów wynosi 500 zł.

Cena barierowa nie oznacza oczywiście, że przy każdej naprawie zostaje osiągnięta. Daje ona jedynie serwisantowi możliwości wymiany podzespołów do określonych kwot, dopiero po ich przekroczeniu kontaktujemy się z klientem telefonicznie lub e-mailem i przedstawiamy końcową kwotę. W przypadku braku zgody klienta na naprawę powyżej kwoty barierowej oddajemy sprzęt informując dokładnie o jego stanie a klient  ponosi jedynie koszt do wysokości danej bariery cenowej.
Opisana zasada sprawdza się znakomicie i jest bezpieczna zarówno  dla klienta ponieważ wie jakiej maksymalnej kwoty naprawy może się spodziewać jak i dla serwisu ponieważ ma on bezpieczne pole manewru podczas wykonywania usługi.
Na życzenie klienta wystawiamy również w takim przypadku bezpłatną informacje serwisową  dotyczącą przeprowadzonej diagnozy.

Przykład:
Przy wymianie płyty na nową można podać cenę z cennika  1000 zł. + 200 zł. kosztów wymiany i mamy wycenę w przeciągu 1 minuty lecz kosztowną. Natomiast przy naprawie nie jest to już takie proste. Owszem jeśli jest uszkodzona klawiatura, obudowa, napęd optyczny cd/dvd  itp. cenę można podać od ręki, lecz w przypadku naprawy już nie zawsze.
Płyty główne to bardzo skomplikowane złożone konstrukcje składające się z wielowarstwowych laminatów. Na takie naprawy poświęca się średnio pomiędzy 2 a 6 godzin czasu i wielokrotnie na płycie mamy do czynienia z kilkoma usterkami gdzie dopiero po usunięciu jednej widoczna staje się kolejna.  Przykładowo informujemy klienta o konieczności wykonania reballingu układu bga i podajemy cenę 750 zł. Wykonujemy usługę na którą serwisant poświęca około 3 godzin i okazuje się dopiero po wykonaniu reballingu, że uszkodzony jest jeszcze układ zasilania i koszt łączny naprawy wzrasta o dodatkowe 125 zł. Tak więc zasada napraw do kwot barierowych  to też znaczna oszczędność czasu. Wielokrotnie naprawiamy sprzęt do późnych godzin nocnych gdzie kontakt z klientem jest niemożliwy a i niejednokrotnie w ciągu dnia ograniczony. Kwota barierowa daje serwisantowi spokojną możliwość dalszej naprawy.

Barierowe ceny napraw dla poszczególnych urządzeń kształtują się następująco:
* Naprawy laptopów/notebooków, netbooków do kwoty 1000 zł.
* Naprawy zestawów komputerowych do kwoty 500 zł.
* Naprawy kart graficznych do kwoty 300 zł.
* Naprawy  płyt głównych do kwoty 400 zł.
* Naprawy zasilaczy atx do kwoty 150 zł.
* Naprawy zasilaczy do laptopów, monitorów  oraz kas fiskalnych do kwoty 150 zł.
* Naprawy zasilaczy serwerowych do kwoty 500 zł.

Podane ceny uwzględniają koszty usługi w raz z materiałem.

Wszystkie ceny są cenami brutto.
Pogotowie Komputerowe - Naprawa u Klienta - tel. 507 198 878 - Szczecin i jego okolice.
TAGI
_________________________________________________
# pogotowie komputerowe
# naprawa komputerów
# odzyskiwanie danych
# pomoc komputerowa
# serwis komputerowy
# naprawa u Klienta
# tworzenie internetowych stron
# instalacja windows
# Szczecin i okolice
# usuwanie wirusów
# zdalna pomoc
# pogotowie komputerowe Szczecin

Wróć do spisu treści